Září 2014

Photoshoot #season2

23. září 2014 v 14:59 | Kačíí:33 |  2.série
Ahojky je tu další článek,sorry že nebyl,ale maŘŘí je na gymplu a chce se hlavně učit a já jsem byla nemocná takže se mi nechtělo.Na český dch přichází 2.série.A tenhle článek se jí týká.
Když se nátačela 2. série, Dysney Channel ILA nábizel různá speciální videa.Postupně je vám všechny nabídnem.Dnes tu máme video s photoshootu.Na videu vidíme i novou postavy Laru a Diega,hrají je Valeria Baroni a Diego Dominiguéz,tyto role hodně ovlivní vztah Violetty a Leóna.Ostatně za měsíc uvidíte sami.A tady slíbené video:
Doufám že se líbí.Ve středu by snad mohla článek napsat maŘŘí :)

New song from Lodovica Comello. :))

15. září 2014 v 14:41 | Kačíí:) |  Videogalerie
Ahoj všichni omlouvám se za neaktivitu, ale nešlo se nám přihlásit na blog.Naštěstí nám někdo na asku poradil,abychom zkusili exploer.Děkujeme moc za radu.Jak víte proběhla dysney premiéra Violetta koncert, bohužel jsme nestihli informovat.Dnešní článek se týká Lodovici Comello.Pokud to má zhodnotit,tak Lodovica má asi nejlepší vyhlídky kariéry po skončení Violetty.Jezdí na vlastní tour,vydává nové a nové songy,do prodejen má přijít i její vlastní CD.Náš blog Ti exkluzivně nabízí její nový single I only want to be with you.
Zde jsou další dva singly-
Pro dnešek vše děkuju moc za přečtení.Těšte se na článek od maŘŘí.


News from blog . <333

2. září 2014 v 12:48 | Kačí:) |  Ostatní
Ahoj všichni.:) akže dnes tu mám pro Vás menší info.

1.Moc se omlouváme za neaktivitu.Ale o prázdninách nebyl čas.Blog není povinnost,takže jsme nepřidávali.Ale to se ted se to změní.

2.Články budou vycházet jednou za 2-3 dny.

3.Affska budeme obíhát též jednou za 2-3 dny.

4.Ohledně článků:Můžete se těšit na různé videa z 2. a 3. série,na novinky o hercích a spoustu dalšího.


Děkujeme všem, co budou i nadále sledovat.

Na závěr tu máte video ze 3.série. Je to záběr s písní Supercreativa.