Červen 2014

Welcome :)

29. června 2014 v 10:18 | Kačíí :) a maŘŘí |  Ostatní
Ahoj všichni vítáme Vás na našem blogu o seriálu Violetta.Violetta je Argetínský seriáíl o 2 sérií po 80 epizodách,ale to už jistě víte.)Blogen Vás provede maŘŘí a Kačíí :).
Obě už máme zkušenosti s psanim na blog,ale montélně ani jedna si blog nevede.
Zde se Vám budeme snažit přiblížit děj seriálu,přidávat fotky,videa a novinky :))
Doufám že se Vám bude blog líbit.Těšte se na další článek!
Kačíí:) a maŘŘí

O čem je seriál?

28. června 2014 v 19:22 Ostatní
Violetta je dospívající dívka, která si není vědoma svého velmi speciálního hudebního nadání. Tento talent zdědila po své matce, slavné zpěvačce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta jen malé děvče.
German, její otec, je velmi úspěšný muž, který miluje svou dceru přesto, že je přehnaně přísný. Oslepen smutkem se rozhodne utajovat před Violettou svou minulost a osud její matky ze strachu, že by mohla následovat v jejích stopách. Po nehodě se oba přestěhují do Madridu a German své dceři zamezí téměř jakýkoli kontakt s ostatními dětmi jejího věku. German si je vědom toho, že Violetta je velmi talentovaná, a povzbuzuje ji ve hře na klavír, ale drží ji od zpěvu a herectví.
Všechno se změní, když se vrátí do své vlasti do Buenos Aires. Tam Violetta začne chodit na hodiny klavíru ve "Studiu 21", prestižní hudební škole. Potká Angie, svou novou domácí učitelku a vychovatelku, která ji podporuje v rozvíjení svého talentu. Nikdo ani netuší, že Angie je sestra Marie, matky Violetty, a teda Violettina teta.
Později se Violetta zapíše na studia a po zkouškách se z ní stává plnohodnotná studentka. Violetta potkává ve studiu mnoho hudebně nadaných studentů, včetně Tomáse a Leóna. Jsou to dva chlapci se zcela opačnými osobnostmi, kteří se do ní zamilují a bojují o její lásku.